Dzień dobry Katowice!

Dzień dobry Katowice!

Salon Pana Materaca został otwarty również w Katowicach. Zależało nam bardzo na tym, aby być również w Państwa mieście. Sklep ulokowany został w znanej galerii Rawa Homepark, która znajduję się przy Alei Roździeńskiego 97. Dla większego komfortu klienta salon otwarty jest siedem dni w tygodniu.
IMG_20180413_150213

W szerokim asortymencie znajdują się wysokiej klasy materace, łóżka, stelaże oraz inne akcesoria do sypialni, które z pewnością odmienią Państwa sen i sprawią, że odpoczynek będzie naprawdę wyjątkową chwilą.

Produkty, jakie posiadamy, pochodzą od znanych i cenionych marek, wśród których możemy wymienić np. Hilding, New Elegance, Curem, Bedding, Janpol czy np. Mollyflex. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby wybór materaca był jeszcze większą przyjemnością, postanowiliśmy, że nasz salon zaaranżujemy w taki sposób, aby wyglądem przypominał sypialnię. Mamy ogromną nadzieję, że Pan Materac (https://www.panmaterac.pl/c/materace-katowice-41) będzie przez Państwa bardzo często odwiedzany i stanie się również bardzo ważnym punktem na mapie Katowic.

Zapraszamy również do sklepu internetowego www.klinikasnu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *