Dzień dobry Katowice!

Salon Pana Materaca został otwarty również w Katowicach. Zależało nam bardzo na tym, aby być również w Państwa mieście. Sklep ulokowany został w znanej galerii Rawa Homepark, która znajduję się przy Alei Roździeńskiego 97. Dla większego komfortu klienta salon otwarty jest siedem dni w tygodniu.
IMG_20180413_150213

W szerokim asortymencie znajdują się wysokiej klasy materace, łóżka, stelaże oraz inne akcesoria do sypialni, które z pewnością odmienią Państwa sen i sprawią, że odpoczynek będzie naprawdę wyjątkową chwilą.

Produkty, jakie posiadamy, pochodzą od znanych i cenionych marek, wśród których możemy wymienić np. Hilding, New Elegance, Curem, Bedding, Janpol czy np. Mollyflex. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby wybór materaca był jeszcze większą przyjemnością, postanowiliśmy, że nasz salon zaaranżujemy w taki sposób, aby wyglądem przypominał sypialnię. Mamy ogromną nadzieję, że Pan Materac (https://www.panmaterac.pl/c/materace-katowice-41) będzie przez Państwa bardzo często odwiedzany i stanie się również bardzo ważnym punktem na mapie Katowic.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *