Pan Materac we Wrocławiu!

Pan Materac we Wrocławiu!

Pan Materac nie zwalnia tempa i otwiera kolejne salony. Od prawie trzech miesięcy znajdujemy się we Wrocławiu i czujemy się tu bardzo dobrze. Nasze salony znajdują się w dwóch lokalizacjach, do których z łatwością można dotrzeć. Pierwszy ze sklepów znajduje się galerii Giant Meble, która zlokalizowana jest przy Alei Brücknera 32-34. Drugi zaś mieści się w Alei Bielany, która ulokowano w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Czekoladowej 7-9. Oba miejsca otwarte są siedem dni w tygodniu, co z pewnością jest ułatwieniem dla klientów, którzy np. w tygodniu pracują.

dav

Istotną dla nas kwestią jest urządzenie salonu. Zawsze chcemy, aby klienci mogli poczuć się w nim jak we własnej sypialni. Uważamy, że takie rozwiązanie znacząco ułatwia wybór materaca. Nasi specjaliści dołożą również wszelkich starań, aby klient wyszedł zadowolony z materacem, na którym sen będzie wyjątkowy i bardzo komfortowy.
W sklepie znajdują się produkty, które zdobyły uznanie w oczach klientów w całej Polsce. Wśród marek znajdujących się w naszym salonie możemy wymienić np. Hilding, Janpol, Ekodom, Curem, Mollyfflex, Bedding oraz New Elegance. Wspomniemy również o tym, iż w naszej ofercie znajdują sie wysokiej klasy materace, łóżka, stelaże, kołdry, poduszki oraz inne akcesoria do sypialni.

Zapraszamy. Odmień swój sen już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *