Pan Materac wita Lublin!

Pan Materac wita Lublin!

Nowe województwo, nowe miasto, nowi klienci i nowe wyzwania! Marka z entuzjazmem zapoznaje się w swoim salonie z mieszkańcami Lublina i okolic.

Salon Pan Materac W Lublinie
Salon Pan Materac w Lublinie

Jak wiadomo firma Pan Materac jest marką nieustannie się rozwijającą. Obecnie to już nie tylko dwa salony stacjonarne w centrum Rzeszowa, ale również prężna sprzedaż internetowa na ogólnopolską skalę. Firma z powodzeniem funkcjonuje w sieci i jest znana jako właściciel sklepów internetowych www.panmaterac.pl oraz www.klinikasnu.pl. Osoby decydujące się na zakupy online cenią te strony szczególnie za przejrzystość i intuicyjność procesu zakupowego oraz darmową dostawę produktów. Mieszkańcy Podkarpacia mogą dodatkowo utwierdzić się w swoim wyborze odwiedzając jeden z salonów stacjonarnych. Klienci uzyskują tam zawsze nie tylko fachowe porady, ale również mogą zobaczyć produkt na żywo i przetestować go. Teraz z takiego udogodnienia mogą korzystać już także mieszkańcy Lublina i okolic.

<p „>Pan Materac zawitał w stolicy Lubelszczyzny na początku września. Jego salon mieści się w Galerii Diamentowej, przy ul. Diamentowa 2. Od samego początku sklep zasypuje klientów promocjami rozdając swoim pierwszym trzydziestu klientom ekskluzywne poduszki Perdormire do każdego zakupionego materaca lub łóżka. W nowym salonie przetestujemy materace od najlepszych producentów, a doradcy klienta chętnie pomogą w doborze produktu najlepiej dopasowanego do naszych preferencji. Sklep czynny jest siedem dni w tygodniu, a dostępność wybranych produktów możemy sprawdzić wcześniej na stronie internetowej www.panmaterac.pl/c/pan-materac-lublin-18 lub pod nr telefonu 81 307 00 17. Na miejscu można uzyskać także informacje o promocjach obowiązujących wyłącznie w sklepach stacjonarnych oraz otrzymać dodatkowe rabaty.

Sklep zaprasza klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00 oraz weekendy od 10.00 do 16.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *